Silny ból podbrzusza podczas poruszania

Witam, od 3 dni mam miesiaczkę i wczoraj wieczorem dostałam silny atak bólu podbrzusza, nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że ból ten nasilał się przy wstawaniu i chodzeniu (właściwie przy każdym ruchu okolic bioder i miednicy). Przez noc ból minął, ale kiedy zaczęłam sie poruszać znowu się pojawił. Nie jest tak silny jak wczoraj, ale obawiam się że będzie się nasilał z kazdym dodatkowym ruchem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości bólowe wymagają konsultacji ginekologicznej. Proszę zatem nie zwlekać, tylko udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Najpewniej konieczne będzie także wykonanie USG dopochwowego.