Silny ból podbrzusza podczas stosunku

Prawie zawsze w pozycji od tyłu odczuwam dość silny ból podbrzusza(czasem również w innych pozycjach)w czasie wkładania członka/obijania o wnetrze. Cytologia dobra, usg jajników niby dobre, skąd więc ten ból? Kiedyś,z in.partnerami,prawie nigdy nie czułam bólu. Czy możliwe,że mąż ma zbyt duży członek dla mnie?Dodam,że czasem w in.pozycjach trochę poboli i przestaje, a w pozycji klasycznej z uniesionymi wysoko nogami i biodrami prawie nigdy nie boli(choć też się zdarza).W czym może tkwić problem?

Dzień dobry.

Z Pani opisu można wnioskować, że przyczyną bólu podczas stosunku rzeczywiście może być wielkość członka Pani męża. Skoro ból odczuwa Pani tylko w przypadku określonych pozycji, raczej nie mamy do czynienia z dyspareunią.
Sugerowałbym konsultację z ginekologiem, któremu mogłaby Pani opisać problem.

Pozdrawiam.