Silny ból stawów i kręgosłupa

Witam,dokucza mi silny bol stawow,oraz kregoslupa.Bol ten trwa nieustannie dzien i noc.Ostatnio lekarz rodzinny przepisal mi Aglan 15, oraz Apopatram.Sa to bardzo silne leki ,ktore mam brac razem.Czy mozna je brac razem,czy nalezy zastosowac odstep.

Witam! Opisane preparaty można stosować jednocześnie. Oczywiście bardziej korzystne i bezpieczne jest, aby stosować je zamiennie lub w różnych porach dnia.