Silny ból żołądka promieniujący na inne narządy

Witam. W przeciągu ostatniego tygodnia 2 razy pojawił się u mnie mocny ból coś jakby skurcz żołądka, który promieniował na kręgosłup a także na inne narządy. Ten pierwszy minął po ok.10 minutach, ten drugi po ok. 40-stu. Proszę mi powiedzieć co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku diagnostyka wykracza poza możliwości internetu. Przyczyn może być bardzo wiele np. choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. Proszę zgłosić się do lekarza.