Silny skurcz w pochwie, kołatanie serca, potliwość i szum w uszach

silny skurcz w pochwie Mam 21 lat,dzisiaj z rana wybudził mnie silny skurcz w pochwie,ledwo co doszłam do toalety,kiedy chciałam się załatwić ten ból jeszcze narastał,w tym momencie doszło silne kołatanie serca,potliwość,zrobiłam sie blada,i zrobiły mi się niebieskie mroczki przed oczami,szumy w uszach,myslałam że stracę przytomność,kiedy schyliłam głowę na dół,po 3 minutach przeszło. Zdarzyło mi się to pierwszy raz,niedługo mam dostać okres

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej związane są ze zbliżającą się menstruacją. Jeśli towarzyszy im jednak pieczenie i dyskomfort podczas oddawania moczu mogą świadczyć również o zakażeniu układu moczowego.