Sine dłonie, zmęczenie i brak sił a białaczka

Mam na imię Paula.Mam 18 lat.Od dłuższego czasu czuję się osłabiona.Zdarza się,że wchodzenie po schodach sprawia mi trudności,chociaż może być to związane z tym,że od kilku lat mam problemy z rzepkami.Mam chyba niedokrwistość,bo często mam strasznie sine dłonie albo stopy.Bardzo często czuję się zmęczona i nic mi się nie chce.

Opisywane objawy mogą być wywoływane przez szereg schorzeń. Zanim zaczniemy poszukiwać czegoś tak poważnego jak białaczka należy wykluczyć bardziej błahe przyczyny. Może Pani mieć (zgodnie z sugestią) niedokrwistość - najpewniej z niedoboru żelaza. Należy też zbadać układ oddechowy. Czy miewa Pani ataki duszności lub kaszlu? Dobrym wyborem byłoby udanie się do lekarza by wykonać chociaż podstawowe badania.