Siniak na wzgórku łonowym po zabiegu liposukcji brzucha

witam. 2 miesiace temu mialam zabieg liposukcji brzucha. od tego czasu na wzgorku lonowym mam siniaka koloru czarnego w tym miejscu skora jest bardzo twarda. czy to jest normalne? czy jednak mam jakis problem? z gory dziekuje za odpowiedz

Witam,

Powinna Pani się zgłosić do Kliniki, gdzie wykonano zabieg i zapytać jak powinna przebiegać rekonwalescencja oraz dalsze zalecenia. Zazwyczaj po 2 miesiącach wszystkie zasinienia się wycofują.