Skąd ten ostry ból jajnika?

Po tak zwanym pierwszym razie nie krwawiłam, lecz dostałam miesiączki na drugi dzień troszeczkę za szybko bo minęło tylko 14 dni od poprzedniej miesiączki (w ogóle było to jakieś dziwne bo nie krwawiłam, lecz to była krew w jakimiś takimi jajeczkami, wcześniej zdarzały się tylko upławy), do tego mam bardzo ostry mój prawego jajnika, a wcześniej miałam (jakiś rok temu) lekkie zapalenie. Poproszę o jak najszybszą odpowiedź bo zaczynam sie martwić :(. Z góry dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Wskazana jest niezwłoczna wizyta u ginekologa. Opisane krwawienie może nie być miesiączką a nieprawidłowm krwawieniem międzymiesiączkowym, które wymaga diagnostyki.
Pozdrawiam.