Skąd u mnie ciągłe stany podgorączkowe?

Witam, mam 24 lata i od paru miesięcy miewam stany podgorączkowe, tzn. np. rano mam 36,6, a pod wieczór 37, następnego dnia mam normalną temp., a jeszcze kolejnego znów 37 pod wieczór, co może być przyczyną? Wybieram się do lekarza, ale dopiero w przyszłym tygodniu i trochę się denerwuję, czy jest czym? Dodam, że leczę się na niedoczynność tarczycy. Proszę o możliwie szybką odp. Pozdrawiam

24 LAT ponad rok temu

Witam.

Warto wybrać się do lekarza, jeśli odczuwa Pani niepokój. Dobrze wiedzieć jednak, iż temperatura ciała w godzinach popołudniowo-wieczornych jest fizjologicznie nieco wyższa niż mierzona w godzinach porannych.

Pozdrawiam