Skąpa miesiączka oraz biały i gęsty śluz

Witam :). Mam pytanie, Miałam 6.10. bardzo skąpą miesiączke, nigdy takiej nie miałam. Miesiaczka skończyła się 10.10 i od tampej pory mam ciągle, biały gęsty, bezbarwny śluz, czasami żółtawo biały, który mam do dziś. A najwięcej jest w środku. Czy coś może być nie tak ? Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Inną przyczyną występowania upławów może być infekcja dróg rodnych. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.