Skąpa miesiączka po stosunku bez zabezpieczenia

Witam moj problem jest następujący: współżyłam pod koniec sierpnia z moim chlopakiem bez zabezpieczenia, planowana miesiaczka miala sie pokazac 18 wrzesnia jednak sie nie pokazala, od 23-24wrzesnia mialam lekko różowe a potem brązowe plamienia, dzisiaj rano zrobilam test i wyszedł pozytywny lecz zaraz po tym znowu zaczelam krwawic i krwawie do teraz z tym że krwawienie ma postac ciemnoczerwonej rzadkiej krwi i troszke przypomina okres lecz bardziej skąpy? co mam o tym myslec?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie może wskazywać na wczesne poronienie. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.