Skąpe krwawienie ze skrzepami z dróg rodnych przy raku piersi

Mam 50 lat. Rak piersi IIIB. Usunięcie piersi, chemioterapia - radioterapia - chemioterapia. Zanik miesiączki 10/2009 r. Po badaniach hormonalnych stwierdzono monopauzę. Teraz wystapiło krwawienie - skąpe, ciemnoczerwone, ze skrzepami. Czy to poważne? Proszę o odpowiedź, gdyż wizytę u lekarza mam dopiera za 1,5 m-ca. Barbara

50 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Uważam, że powinna Pani udać się do lekarza ginekologa. Krwawienie po menopauzie zawsze wymaga konsultacji lekarskiej. Może być to skutkiem zażywania leków (choć nie pisze Pani czy stosuje leczenie hormonalne z powodu raka piersi), lub innych zaburzeń. Bez badania trudno jest powiedzieć, czy jest to poważna sprawa czy nie.

Pozdrawiam serdecznie.