Skąpe miesiączki - przyczyny

Niepokoję się, że moje miesiączki są skąpe i krótkie, zaledwie 2,3 dni i w ciągu tego czasu pojawia się trochę krwi, a potem skąpo, tak jakby zanikała. Zauważyłam też w miesiącze skrzepy krwi. Czy to normalne? Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,

Miesiączki trwające 2-3 dni mieszczą się w granicach normy. Gdyby jednak kolejne okresy były coraz mniej obfite i krótsze, należy wziąć pod uwagę zaburzenia hormonalne. Wówczas konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam