Skąpe plamienia przy stosowaniu tabletek Zoely

Biore od 2-3 lat tabletki zoely, od jakich 3 miesiecy moj okres robil sie coraz bardziej skapy i przerywany tzn. w poniedzialek byl, we wtorek plamienie, w srode znow krwawienie mocniejsze ... . W tym miesiacu w polowie cyklu mialam bardzo nabrzmiale piersi . Przed okresem bol podbrzusza i kucie jajnikow. Wczoraj pojawilo sie krwawienie, dzis jest lekkie plamienie .... i sie boje ... co moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tego typu dolegliwościach konieczne jest badanie lekarskie. Proszę zgłosić się do swojego ginekologa. Bez badania, a na podstawie samego opisu nie można stwierdzać przyczyn.