Skąpe plamienie zamiast okresu a antybiotyk

Witam, 10.09 miałam chirurgicznie usuwaną 8-kę. Dostałam antybiotyki na 7 dni, ale wdał się stan zapalny. 28.09 powinnam dostać okres, który wystąpił, ale tylko w formie skąpego plamienia. Czy powinnam się niepokoić?? (nie jestem w ciąży)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru krwawienia może być spowodowana infekcją czy antybiotykoterapią. Jeśli podobny problem wystąpi w najbliższym cyklu to konieczna będzie wizyta u lekarza.