Skąpy okres, nabrzmiałe piersi i częste oddawanie moczu

Witam. od dwóch miesięcy mam taki skąpy okres, Wczoraj tydzień przed okresem dostałam plamienia, delikatne brązowe, trwa już drugi dzień. Chodzę robić siku co chwila, mam nabrzmiałe piersi, jest mi nie dobrze.

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji układu moczowego. Jeśli miały miejsce jakiekolwiek ryzykowne zachowania seksualne, nie można wykluczyć również ryzyka ciąży.