Skąpy okres po pettingu

Czy mogłam zajść w ciążę? Uprawiałam petting z chłopakiem, chyba jego sperma dostała się do mojej pochwy, nie pamiętam. Za parę godzin dostałam okres i jest on bardzo skąpy. Co robić? ;( Na tabletkę jest już za późno, minęło 72 h, a na test ciążowy jest jeszcze za wcześnie...

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

ryzyko ciąży w opisanej przez Panią sytuacji jest znikome, dlatego nie powinna się Pani przejmować. Dla pewności może Pani po około 2 tygodniach od stosunku wykonać test ciążowy