Skąpy okres po stosunku w prezerwatywie

Witam, kochałam się z chłopakiem w przezerwatywie nie pękł ani się nie zsunęła, lecz mialam bardzo skąpy okres. Po stosunu 7 dni byłam u ginekologa nie stwierdził ciazy w badaniu wziernikiem. Robiłam testy wszystkie negatywne, jednak jeden po około godzinie zaczął się barwić cały na rózowo i taka lekka druga kreska. Potem zrobiłam jeszcze inne kazdy negatywny co o tym myslec? Bardzo się boje.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma powodów do obaw. Ryzyko ciąży w opisanej sytuacji z całą pewnością zostało wykluczone.