Skąpy okres w przerwie 7-dniowej po porodzie

Witam. Mam problem odnośnie okresu. W kwietniu urodziłam synka, okresu dostałam normalnie zaraz po miesiacu. Mam tabletki na 21 dni w ciagu kolejnych 7 dni powinnam dostac okresu. Owszem dostaje go mniej wiecej w 5 dniu , wyglada to tak, leci tylko wtedy gdy ide siusiu do toalety , rzadko kiedy jest cos na podpasce. a w tej chwili dosłowie pare kropel i koniec. Dodam iz po porodzie dostałam przepukliny pępkowej.Wybieram sie do lekaza ale chciała bym mniej wiecej wiedziec czego moge oczekiwac.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Krwawienie występujące po odstawieniu tabletek czyli we wspomnianej przerwie nie musi wyglądać jak normalny okres. Często bywa tak, że owo krwawienie jest tylko skąpym plamieniem. Wynika to z wahań hormonalnych i predyspozycji organizmu.