Skoki ciśnienia a skurcze nadkomorowe

Witam ,mam 52 lata .Od pewnego czasu obserwuję u siebie nagłe skoki ciśnienia .przez kolejne 3 dni było bardzo wysokie ciśnienie rozkurczowe .przy skurczowym 130- 140 ,rozkurczowe było 110-120 . Towarzyszyło temu złe samopoczucie :ból lewej części głowy ,potylica ,uczucie rozpierania ,problem ze wzrokiem ,ból oczodołów . Kilka mies temu miałam robiony holter 24 godz . wykazał tylko kilka skurczy nadkomorowych .Czy powinnam na stałe brać leki na nadciśnienie .Doraźnie biorę Captopril.

Zdecydowowanie pownna Pani leczyc nadciśnienie tetnicze, proponuje wizyte u swojego internisty. Taka ilośc nadkomorowych skurczy dodarkowych mieści sie wnormie