Skoki ciśnienia i nerwica

Witam mam na imię Marta i mam pewien problem: od kilku dni skakało mi ciśnienie i do tego nerwica. Lekarz przepisał mi Ebivol5mg i biorę pół tabletki rano.Biorę go kilka dni (5 dni) i ciśnienie mi się unormowało tylko mam niski puls tak od 50 do 57 uderzeń na min(w spoczynku). Nie wiem co mam robić i martwię się, że jest coś nie tak. Proszę o radę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ebivol to preparat z grupy beta-blokerów, które w ramach swojego działania zwalniają pracę serca. Nie ma powodów do niepokoju.