Skoki temperatury w cyklu

 Dodam, że cykl wywlany luteina 50. temoeratura w 1 fazie zawsze 36.4, w drugiej 36.7,36.8. W tym cyklu insczej.seksu nei uprawiam, imitacjsa ruchow seks.w ubraniach, dotykanie poslakdow na gole cialo tylko. w 17 dc rano i 18 dc wieczorem luteina 50. 19dc temperatura 36.9, jednak 20 juz 36.35. Co może być przyczyną? Mierzyłam w tym samym miejscu i o tej samej godzinie. Proszę o odp/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pytanie jest niekompletne. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.