Skolioza lędźwiowa z rotacją, zespół Baastrupa, sklerotyzacja blaszek trzonów kręgowych

Witam, mam problem z noga od ponad roku puch nie mi stopa w okolicy kostki zdjęcia RTG i wyniki reumatoidalne ok., od 2 tygodni potworny bol piszczeli ciągle tej samej nogi, uniemożliwiający chodzenie, zastrzyki movalis leki przeciwzapalne, witaminy, maszaze żadnych efektów, zaczela puchnac noga od stopy wyżej, kolano, RTG kregoslupa skolioza ledzwiowa z rotacja, zespól baastrupa sklerotyzacja blaszek trzonów kręgów lędźwiowych i osteofity, czy to ma wplyw na nogę, zaczynam się bać' pr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dolegliwości w obrębie kończyny mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Z otrzymanymi wynikami badań proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.