Skolioza piersiowo-lędźwiowa u 18-latka

Witam ma 18 lat i ma skoliozę piersiowo-lędźwiową. Lewe żebro znacznie mi wystaje. Moje pytanie czy mam jakieś szanse na to aby zmniejszyć tą wadę? Proszę o jakieś rady.

Najlepszym specjalista od skolioz jest prof. Kotwicki z Poznania .
Skoliozy leczy się tez w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci w Poznaniu- Kiekrz ul. Sanatoryjna 2