Skomplikowana relacja z byłym chłopakiem

Moj byly chlopak dziwnie sie zachowuje. rozstalismy sie kilka miesiecy temu ale on od czasu do czasu hcial sie spotykac i ja zawsze na to przystawalam. Od czerwca zaczelismy sie spotykac ale nie jako para. niestety zosrientowalam sie ze nie umawia sei tylko ze mna ale rowniez z innymi dziewczynami co uwazam ze jest nie fair, mielismy dosyc trudny zwiazek ja wiecznie prowokowalam klotnie i go osadzalam o cos czego nie zrobil. teraz nie wiem co zrobic bo jak mam mu ufac.mysle ze sie tylko mna bawi

Witam,
skoro spotykali się Państwo nie jako para tylko na stopie koleżeńskiej, dlaczego myśli Pani, że to jest nie fair? Może warto się zastanowić czego Pani oczekuje od tej relacji i szczerze porozmawia z byłym partnerem. Warto ustalić charakter relacji i wzajemne oczekiwania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Wydaje się, że rodzaj relacji, którą Państwo teraz macie sprawia Pani problem. Z jednej strony piszę Pani, że to relacja koleżeńska, z drugiej odczuwa zazdrość o jego spotkania z innymi koleżankami. Warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekuje Pani od tej znajomości i porozmawiać, o tym z byłym chłopakiem.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl

Dzień dobry. Obiektywnie patrząc na sytuację zachowania Pani byłego chłopaka jest w porządku - jeżeli rzeczywiście ustaliliście, że spotykacie się na stopie koleżeńskiej i on nie ukrywa tego, że spotyka się z innymi to jest przecież szczery. Być może Pani jednak nadal coś do niego czuje i układ koleżeński nie jest dla Pani wygodny. Myślę, że w takim przypadku powinna Pani z nim porozmawiać otwarcie. Pozdrawiam.