Skomplikowana relacja z chłopakiem

Znam chłopaka od 2 lat spotykamy się,piszemy ze sobą ,uprawiamy seks.Zachowujemy się jak para chociaż nią nie jesteśmy.Dobrze wie że go kocham.Często mu to mówię.Raz jest dla mnie bardzo czuły,troszczy się przytula mnie całuje,trzyma za rękę a potem jest oschły i się nie odzywa, przestaje pisać i po czasie znów się odzywa.Tak jest w kółko przez te dwa lata.Już nie wiem co mam robić wszelkie moje pytania o to dlaczego tak jest kończą się tym samym,brakiem odpowiedzi.proszę o pomoc co mam zrobić ?

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani przyjrzeć się dlaczego jest w takiej relacji, która nie jest dla Pani satysfakcjonująca - może Pani skorzystać z OSOBISTEJ pomocy psychologa lub psychoterapeuty.