Skromne plamienia zamiast miesiączki po amputacji szyjki macicy

Witam! Jestem po hsg 2 miesiąc. Z mężem staramy się o dziecko. Dodam, że mam drożne jajowody. Pytanie mam takie, iż cykle mam 25-dniowe i miesiączkę powinnam dostać 30 czerwca, ale zamiast okresu mam bardzo małe plamienia brunatne, które gromadzą się w pochwie, a na wkładce są niewielkie plamki i bolące piersi oraz 37 stopni - robiłam 2 testy - wyszły negatywne. Dodam jeszcze, że jestem po amputacji szyjki i miałam w tym cyklu jechać na inseminację i brać w 2 cyklu clo, ale nie brałam, bo nie pojawiła mi się miesiączka, jaka powinna być. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie! Opisywane dolegliwości są objawami ogólnymi mogącymi sugerować wiele zaburzeń. Ustalenie właściwej przyczyny możliwe jest wyłącznie po uprzednim Pani zbadaniu. Ze względu na podwyższoną temperaturę oraz plamienia z dróg rodnych wskazane jest wykluczenie ciąży. Dwukrotny negatywny wynik z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ją, ale ze względu na krótkie cykle warto powtórzyć test za kilka dni. Opisywane dolegliwości mogą również sugerować infekcje. Tu jednak bezwzględnie wymagana jest wizyta u ginekologa. Zalecenia co do przyjmowania clostilbegytu powinna Pani uzyskać od lekarza prowadzącego. Pozdrawiam