Skrzep wraz z miesiączką a poronienie u 24-latki

witam mam 24 lata w kwietniu bedzie 2lata po porodzie . W wrześniu mialam lekki krwawienia i dwa duze skrzepy mi wylecialy z pochwy moj lekarz stwierdzil ze to bylo poronienie w6tyg ciazy . Pisze bo mam problem w Piatek dostalam miesiaczke do niedzieli normlanie miesiaczka byla a dzis mi wylecial sredni skrzep rozwalony i miesiaczka nie leci tak jak zawsze . Czy to poronienie :(

Witaminy w ciąży

Witam! Oczywiście nie można wykluczyć, że opisane krwawienie związane jest z poronieniem. tego rodzaju krwawienia mogą pojawić się również w wyniku zaburzeń hormonalnych. Sugeruję wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.