Skrzepy i brązowe upławy po leczeniu niedoczynności

Witam, mam problem natury ginekologicznej. Otóż przez rok leczyłam się na niedoczynność tarczycy. Odstawiłam hormony w czerwcu. Zwykle w okresie owulacji w białym śluzie miałam nitkę krwi. W tym miesiącu śluz był lekko brunatny. Okres dostałam regularnie, ale jest całkiem inny od poprzendich - nie jest bolesny, krew jest czerwona i nie mam żadnych skrzepów które miałam wcześniej. Nie jest też tak intensywny jak wcześniejsze. Jestem dziewicą. Czy powinnam się niepokoić? Miałam robioneUSG 6mc temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się wskazywać na jakiekolwiek patologie. Jeśli ma Pani jednak wątpliwości, sugeruję wizytę u specjalisty ginekologa.