Skrzepy i krwawienie po opóźnionej miesiączce

okres spuzniał mi się 4tyg po tym dostałam krwawienia wyleciał zemnie duży skrzep i krwawienie było tylko 1dzien i zrobiłam test ciązowy wyszły 2 kreski i poszłam do ginekologa okazało się że poroniłam jedno dziecko bo to ciąza blizniacza ale w obliczeniach płud powinien byc 9tyg a na usg pokazało 7tydz mam przyjsc za 2 tyg czy płód rosie bo podejrzewa ze płód równierz drugi nie żyje a puls jest niski a jest za małe zeby serduszko sprawdzic,proszę mi powiedziec czy drugi płód tez mugł obumarnąć

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko obumarcia drugiego płodu. Proszę być jednak dobrej myśli i udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.