Skrzepy i negatyne testy ciążowe

Witam. Ponad 3 m-ce temu doszlo do zblizenia bez wytrysku okres od tamtej pory normalnie, jedynie nieregularnie i trwa 3-4 dni ale wystepuja skrzepy czy mozliwe zeby az 7 testow ciazowych oklamalo i jestem w ciazy? brak objawow ciazy tylko brzuch sie powiekszyl. Czy 7 negatywnych testow i brak typowych objawow calkowicie wyklucza ciaze?

Renata GrzechociĹska

Witam!
Skrzepy krwi podczas miesiączki nie są niczym nieprawidłowym jeżeli nie towarzyszą temu dolegliwości bólowe i krwawienie ni jest obfite. W Pani przypadku ryzyko ciąży jest bliskie zeru, z powodu braku kontaktu z nasieniem. Poza tym po takim czasie testy wykryłyby ciąże.
Pozdrawiam