Skrzepy i plamienia a planowanie ciąży

Witam , Tydzień temu zaczęłam z mężem starac się o dziecko, minęło kilka dni (6 ) i zauważyłam ze mam cos w stylu krwawienia a dokładnie wygląda to jak skrzep na końcu okresu . Czy to coś oznacza??? Dodam , że okres miałam dwa tygodni temu...Bardzo proszę o odpowiedź....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią krwawienie/plamienie może mieć wiele przyczyn. Teoretycznie może być to bowiem objaw schorzeń ginekologicznych, plamienie kontaktowe, plamienie owulacyjne jak i implantacyjne. Niestety trudno jednak postawić konkretną diagnozę, ponieważ takie plamienie to objaw wysoce mało charakterystyczny. W celu wyjaśnienia przyczyny plamienia proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.