Skrzepy w czasie okresu po łyżeczkowaniu - czy to normalne?

Witam,
mam pytanie, 23 listopada poroniłam w 12 tyg., miałam już jeden okres, teraz mam drugi i mam obfitszy. Wychodzą mi skrzepy. Czy to normalne?

Witam serdecznie,
po zabiegu wyłyżeczkowania miesiączki mogą mieć inny przebieg niż poprzednie krwawienia, tzn. mogą być obfitsze lub skąpe. W Pani przypadku miesiączka jest obfitsza. Kolejne miesiączki powinny przebiegać już prawidłowo.
Gdyby obecne krwawienie się przedłużało lub nasilało, to konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam