Skurcze komorowe i nadkomorowe

witam,czy skurcze komorowe i nadkomorowe sa grozne,i dlaczego nasilaja sie przed miesiaczka i po jedzeniu.dziekuje

Magdalena StusiĹska

Witaj,
Twoje pytanie jest bardzo ogólne- pojedyńcze skurcze nadkomorowe i komorowe mogą zdarzać się u każdego człowieka i nie są groźne. Gdy powtarzają się częściej- są objawem patologii. Jeśli występują u Ciebie i niepokoją Cię należy skonsultować się z lekarzem kardiologiem.