Skurcze lewej nogi i dyskomfort w pośladku po serii zastrzyków

Witam. Najpierw brałem ok 2 tyg tabl mydocalm i aspicam ból z kręgosłupa przeszedł na lewy pośladek i udo. Pani doktor przepisała mi 10 zastrzyków (olfen a drugi jakoś na M szczypiące w ciemnym kolorze) Teraz przy nawet krótkich spacerach mam skurcze lewej nogi a mój lewy pośladek jest jakiś dziwny, odczuwam w jego dolnej części ból hmm nie potrafię tego określić. Od kilku dni robię kilka ćwiczeń zalecanych przy takim urazie by wzmocnić plecy niestety nic nie pomaga. Co robić? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być powikłaniem po serii przyjętych zastrzyków. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem, który dotychczas prowadził Pana leczenie.