Skurcze macicy, ból przy oddawaniu moczu a możliwość ciąży

Witam, w 24 i 25 dc etting. w 26 dc skurcze tak jakby macicy, bol przy oddawaniu mocu, na papierze krew. nie jestem dziewica. Wkładał tam tlyko i wylacznie palec orazdotykał jezykiem. w 27 dc i 28 dc bol tylko przy koncowce oddawania moczu, taki jakby skurcz macicy.-krwi brak. o to może być? Zblizenia byly tylko wte 2 dni. To może być objaw ciąży jesli miał oś na doni czy objawy tak syzbko nie wystepuja?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie doszło do pełnego stosunku płciowego, nie ma powodów do obaw - ryzyko ciąży nie istnieje. Opisane objawy mogą być natomiast wynikiem infekcji dróg moczowych. Sugeruję konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu.