Skurcze nadkomorowe i kołatanie serca

Witam, od jakichś dwóch miesięcy mam dodatkowe skurcze nadkomorowe (nie wiem jakiego typu dokładnie) - początkowo napadowe, a od już ponad tygodnia silne kołatanie, kłucie i trudności z oddychaniem utrzymują się cały czas. Wszystko zaczęło się kiedy brałam tabletki antykoncepcyjne, pewnego dnia miałam mały udar, po którym przerwałam ich branie, ale i tak mam wrażenie, że mój stan się pogarsza. Czy to coś poważnego? Powinnam zgłosić się na pogotowie?

W tej sytuacji jak najbardziej powinna Pani zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.