Skurcze powieki oka i zaburzenia widzenia

Witam, ostatnio miewałam skurcze powiek prawego oka. Od paru dni źle na nie widze, obraz jest zamazany. Zarówno jak patrze z bliska i z daleka. Mogę prosić o jakąś rade?

Witam. Jeśli pogorszenie wzroku pojawiło się nagle konieczne jest bezpośrednie badanie okulistyczne i wykluczenie potencjalnych groźnych przyczyn powstania objawów (atak jaskrym wylew krwi do siatkówki, uszkodzenie nerwu wzrokowego).