Skurcze przed i po operacji wycięcia guza kości piszczelowej

Od dłuższego czasu łapał mnie skurcz w lewej nodze, ból strasznie się nasilał wiec poszłam do lekarza.następnie zostałam skierowana na RTG,MR,TK Stwierdzono że to guz kości piszczelowej, po wizycie u u ortopedy dostałam skierowanie do kliniki onkologii .podczas operacji został wycięty guz i pobrany wynik biopsji. na wypisie napisano że to nowotwór niezłośliwy operacja była robiona 28 paź. niestety niema jeszcze wyniku .Nadal łapią mnie skurcze czy to normalne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż wykryta zmiana kości piszczelowej nie była przyczyną powstawania skurczów. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.