Skuteczne sposoby na pozbycie się cellulitu

Witam!Co moge zrobic zeby sie pozbyc celulitu.Dolki na udach sa tak glebokie i widoczne ze moje uda wygladaja jak bym miala 80 lat.Nigdy nie kompalam sie na basenie w bikini tylko zawsze w spodenkach.Bralam leki takie jak Detocyl,Hydrominum.Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale malo pije i wydaje mi sie ze ta woda wedruje wiecej pod skore niz do organizmu.Co zrobic bo na zabiegi takie jak liposukcje ud mnie nie stac.Prosze o porade:)

Witam Panią.
Cellulit to zaburzenie, którego nie pozbędzie sie Pani ani jednorazowo, ani na zawsze. Wynika to z tego, ze w dużej mierze za jego powstanie odpowiadają estrogeny, czyli hormony kobiece. Mozna jednak, odpowiednim trybem życia i odżywiana minimalizować jego objawy i opóźniać przechodzenie w kolejne etapy.
Ważna jest aktywność fizyczna, odpowiednia dieta. Dodatkowo zabiegi takie jak masaże limfatyczne, fala uderzeniowa, mezoterapia odpowiednimi preparatami.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam serdecznie, Warto odwiedzić lekarza medycyny estetycznej, skorzystać z konsultacji, na której lekarz po obejrzeniu stanu skóry doradzi zabiegi z ostrzykiwaniem preparatami, jak również zabiegi z urządzeniami.Zabiegi te dobiera się indywidualnie i najlepiej wykonać je w serii. Warto również zadbać o dobrą dietę oraz uprawiać jakieś sporty.