Skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania urządzenia do domowej jonoforezy

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie stosowania jonoforezy w seriach jako zabieg do wtłaczania kwasu hialuronowego, który w efekcie daje szybki lifting twarzy. Ostatnio dużo słyszę na temat produktu BYAS firmy WellStar - urządzenie do domowej jonoforezy z kompletnym zapleczem kosmetycznym do tego potrzebnym. Pytanie jest takie: czy zabieg jest w zupełności bezpieczny i czy fale elektryczne nie oddziaływują jakoś negatywnie na tkankę mózgową lub nerwową w obrębie twarzy.

Będę bardzo zobowiązana za wiadomość...jeśli Pani owy sprzęt zakupi i zastosuje kilkakrotnie.

Z poważaniem

Nie za bardzo wierzę w skuteczność produktów tego typu do domowego użytku. Oprócz samego produktu trzeba również posiadać wystarczającą wiedzę jak i kiedy go użyć. Często tego typu urządzenia są bezpieczne ..... bo po prostu ich działanie jest znikome. Nie przewiduję, żeby to urządzenie działało w jakikolwiek sposób negatywnie na tkanke nerwową.