Skuteczność leczenia hemoroidów zastrzykami

Hallo,interesuje mnie czy leczenie homoroidy zastrzykami jest skuteczne i jak dlugo trzeba czekac na efekt.Dostalam tydzen temu zastrzyk,ustapil jeden bol a nastapil inny tepy i niemily.Za tydzen mam dostac nastepny a tu wszystko jest obolale.Zdecydowalam sie na to leczenie pniewaz 1,5roku mialam powarzna operacie serca mam nowa zastawke i 4 stety 47%l.komoranie pracuje bylam w spiaczce irozlegly zawal.mam60lat.Nie chciala bym nastepnych operacj,Co by bylo dla mnie jajleprze ?Dziekuje Ela Burmei

Nie mogę niestety odpowiedzieć na to pytanie bez badania Pani osobiście i nie mając wyników badań dodatkowych oraz protokołów przebiegu operacji! Nie znam stanu Pani zdrowia w chwili obecnej ani zakresu nawrotu żylaków, nie wiem jaki lek jest podawany miejscowo! W sumie- nie potrafię odpowiedzieć. zż