Skuteczność prezerwatyw

Witam, mam takie pytanie.
23 lutego doszło do stosunku, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, nie zsunęła się, nie pękła, nie doszło do wytrysku. Był to mój 12 dzień cyklu (cykle zazwyczaj regularne co 28 dni - ale 3 cykle temu trwał 30 dni).

Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Nie ma szansy na ciążę w opisanej przez Panią sytuacji. Do zbliżenia doszło najprawdopodobniej w okresie płodnym, jednak prezerwatywa spełniła swoje zadanie. Proszę się nie martwić możliwością zapłodnienia.
Pozdrawiam serdecznie!