Skuteczność tabletki PO

Witam! Kochałam się z chłopakiem 13 dnia cyklu bez zabezpieczenia. Chłopak nie miał wytrysku, a 14 dnia cyklu miałam owulację. Czy jeśli przyjmę tabletkę 'po' po ok. 30 godzinach od stosunku będzie skuteczna?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Skuteczność tabletki "po stosunku" zmniejsza się wraz z upływem godzin. Przyjęcie tabletki ok 30 godzin po stosunku ma szanse powodzenia.