Skutki uboczne zażywania leku Limetic

Witam jestem miesiąc po porodzie i karmie piersią mój ginekolog przepisał mi tabletki takie jak LIMETIC. Czytałam na ulotce coś o raku piersi i innych podanych chorobach, trochę tego nie rozumie. To ja jak będę zażywała te tabletki to mogę dostać przez nie raka?! bądź inne wymienione w ulotce chorobę?!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje pewne ryzyko wystąpienia tych chorób w związku ze stosowaniem antykoncepcji.