Słaba druga kreska na teście ciążowym i wystąpienie okresu a szanse na ciążę

Witam,zrobiłam kilka testów ciążowych i wszystkie testy wyszły pozytywne,lecz ta druga kreseczka jest słabsza.Dodam,ze mialam okres.Czy moge być w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Zakłądając, że dobrze odczytała Pani wyniki testów to jest to możliwe, jednak większą pewność da pani pomiar poziomu beta hCG w surowicy krwi.

Milena Lubowicz

Może to być ciąża, kreska może być słabsza w bardzo wczesnej ciąży. Proponuję zrobić poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam