Słaba erekcja podczas masturbacji u 18-latka

Przy masturbacji (od 2 miesi) mam słaby wzwód czasami jego brak. Robię to raz, dwa razy dziennie, a czasami raz na dwa dni. Penis nie stoi jak trzeba, jest "giętki, gumowy". NIE CZUJĘ JEGO TWARDOŚCI JAK KIEDYŚ. Jestem nadal prawiczkiem. Jestem osobą łatwo wpadającą w nerwy, wybuchającą, stresującą. Zdarza się, że w dzień chodzę nie wyspany. Co w tak młodym wieku powoduje brak odpowiedniej erekcji. Mam 186cm, 80kg, odżywiam się raczej odpowiednio. Fast foody też się zadarzają ale nie tak często.

Witaj !

Przyczyny tego stanu mogą być różnorodne , także takie jak stres długotrwały , zmęczenie czyli tzw. psychogenne ale także inne, takie jak choroby metaboliczne, choroby układu krążenia, zaburzenia hormonalne, leki , uzależnienia- np. alkohol, papierosy oraz nastawienie do tego że twój organ musi być zawsze sprawny tzw. zadaniowość i wiele innych. Aby to wykluczyć trzeba osobiście umówić się na wizytę do seksuologa. Pozdrawiam