Słabe i cienkie włosy po chemioterapii

Witam mam 22 lata ok 2 lata temu zakończyłem 6 letnie leczenie sporo chemii jednak były przerwy podczas których odrastały mi włosy normalne jednak po ostatnich chemiach ( po ostatnim nawrocie) włosy "odrosły" zupełnie inne rzadkie cienkie leczłem sie u dermatologa różne odżywki zastrzyki (regeneris) i nie ma żadnych efektów czy istnieje jakaś szansa na odzyskanie bujnej fryzury ? bardzo jest to dla mnie ważne gdyż jak się patrzy w lusto to wszystko się przypomina...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powrót do normalnej kondycji włosów jest bardzo długi i wymaga czasu. Niestety chemia podawana jako leczenie uderza najbardziej w szybko dzielące się komórki takie jak komórki nowotworowe. Niestety podobnie szybko dzielą się komórki włosów, stąd ich wypadanie i osłabienie.