Słabe krwawienie miesięczne a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam takie pytanie, mam nieregularne miesiączki ostatnia wystąpiła jak nigdy po 28 dniach od poprzedniej a zazwyczaj miałam do10 dni poterminie. ostatnia miesiączka to było raczej plamienie a nie krwawienie i trwało 3 dni czy może to oznaczać że jestem w ciąży? to plamienie było18stycznia i robiłam dziś test ale wyszedł negatywny czy mimi tego może być to ciąża? bardzo prosze o szybką odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku. Warto skorzystać z porady ginekologa.