Słabe krwawienie po stosunku

Witam 13.12 współżyłam z narzeczonym .. 19 dostałam miesiączkę która trwała 3 dni i miałam słabe krwawienie 4 dnia nastąpiło brązowe plamienie .. teraz bolą mnie jajniki , mam obolałe piersi i czasem biały śluz .. dwa razy robiłam test i wyszedł negatywny ..czy mogę być w ciąży .?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy zostały wykonane prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Jeśli zaburzenia krwawienia wystąpią w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.